Izšla biografija Mazejeve na osnovi njenih dnevniških rokopisov

Najuspešnejša slovenska alpska smučarka vseh časov Tina Maze, ki je 7. januarja na prizorišču 53. Zlate lisice v Mariboru sklenila bogato športno pot, je danes predstavila svojo biografijo z naslovom Jaz. Tina. V knjižno obliko jo je na osnovi njenih dnevniških rokopisov, redkosti v elektronski dobi, prelil športni novinar Dela Vito Divac.

Kralji po treh zaporednih porazih do zmage v Koloradu

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL gostovali pri Colorado Avalanche, kjer so prekinili niz treh zaporednih porazov. Tokrat so zmagali z 2:1, odločilni gol za vodstvo je dosegel Trevor Lewis. Slovenski hokejist v dresu kraljev Anže Kopitar je odigral 18 minut in pol tekme in v tem času v statistiko vpisal en strel na gol.